Menu Zamknij

Festiwal Disco Polo ZAMEK OLSZTYN k/Częstochowy

Festiwal disco Polo Lato z Gwiazdami, 13 i 14 sierpnia Zalew Ostrowy, Ostrowy nad Okszą gm. Miedźno.
DAVID TAVARE, SENSATION, PLAY BOYS, CAMASUTRA, CAPITAN FOLK, MARCUS P., SKOLIM, POLO, GARVOL, LAJKERS Festiwal Disco Dance

Tym razem na Festiwal Disco Polo zapraszamy nad Zalew Ostrowy Festiwal Disco Dance

disco polo

Festiwal Disco Polo to nie tylko koncerty, to prawdziwa uczta dla miłośników tego energetycznego gatunku muzycznego. Atmosfera festiwalu jest niepowtarzalna – tłumy ludzi, błyszczące światła, kolorowe stroje i oczywiście nieustający rytm, który trwa przez całą imprezę. To właśnie tutaj ludzie z różnych zakątków kraju spotykają się, aby razem celebrować miłość do disco polo. Festiwal Disco Polo to również niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo największe gwiazdy tego gatunku. Zespoły, które podbijają listy przebojów, wykonawcy, których utwory rozgrzewają parkiety klubowe – wszyscy oni gromadzą się na jednej scenie, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń swoim fanom. To chwila, kiedy parkiet zamienia się w wir tańca, a każdy jest gwiazdą wieczoru.

W sercu pięknej Polski, gdzie przyroda miesza się z lokalną kulturą, znajduje się jedno z najurokliwszych miejsc – Zalew Ostrowy. To miejsce pełne spokoju, zieleni i niezapomnianych widoków, które warto odkryć. W dzisiejszym wpisie przeniesiemy się w świat Zalewu Ostrowy, gdzie natura układa się w harmonijną opowieść. Zalew Ostrowy zaskakuje swoją malowniczą scenerią, która zachwyca od pierwszego spojrzenia. Otoczony lasami, polami i pagórkami, zalew stanowi prawdziwe rajskie miejsce dla miłośników przyrody. Spacerując po okolicy, można cieszyć się świeżym powietrzem i urokliwymi krajobrazami.

Festiwal Disco Polo to nie tylko wydarzenie muzyczne, to radosne święto, które łączy ludzi w miłości do energetycznych dźwięków i szalonego tańca. Każdy, kto choć raz uczestniczył w tym wyjątkowym święcie muzyki, wie, że to coś więcej niż tylko festiwal – to prawdziwe przeżycie, którego doświadcza się raz na całe życie. Świętujmy razem, tańczmy razem i cieszmy się magicznym światem disco polo!